Beylikdüzü Dövmeci

Türkiye’nin en genç ve yetenekli dövme sanatçıları arasında olan dövme sanatında uzmanlaşmıştır. Pek çok ünlünün de dövmelerini yaptırdığı Tatto Tamara , İstanbul Beylikdüzü dövmeci ile kaliteli, temiz ve harika dövme ustalığına devam ediyor.

 Dövme yaptırmak istiyorsanız aklınızda bulunması gereken birkaç şey var. Bu konulardan ilki sanatçının bu konudaki bilgi ve tecrübesidir. Hayatınız boyunca vücudunuza giyeceğiniz dövmede her şey çok önemlidir. Sitemizde ustalık belgesini de inceleyebilirsiniz.

 Dövme Stüdyosu

 Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise dövme alanında ve işleminde kullanılan ekipmanların hijyeni ve size özel olmasıdır. Hijyen olmadığında alerjik reaksiyonlar, kalıcı izler ve enfeksiyonlar şeklinde bulaşıcı hastalıklar ile karşılaşılabilir. Nerede dövme yaptıracağınızı özellikle alanın ve aletlerinin temizliğine göre karar verin.

 Beylikdüzü dövme yapan yerler çok fazladır lakin ustasını bulmak geri dönüşü olmayan mağduriyetler yaşamamak için önemlidir. Kişiye özel dövme tasarımları, steril ve sağlıklı stüdyomuzda, rahat bir ortamda kişiye özel seanslar ile yapılmaktadır. Avrupa yakasında Yakuplu, Kavaklı, Adnan Kahveci ve Gürpınar semtlerine yakın stüdyolarımız bulunmaktadır.

 Dövme Çeşitleri

 Sitemizdeki dövme kataloğunu inceleyerek bir çok tarzda dövme modellerine ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz dövme modelleri için fiyat öğrenebilir ve dövme sanatçısıyla, stüdyoya gelmeden semtinize göre iletişime geçebilirsiniz. Beylik düzü dövme çeşitleri olarak; sulu boya, old school, Yakuza, mandala, minimal, Maori, new school, geometrik, realistik, 3 boyutlu, portre, yazılı ve tribal dövme mevcuttur.

 Çeşitli sembol ve desenlerden oluşan dövmenizi, hayatınız boyunca vücudunuzda taşıyacağınız düşünüldüğünde kararınızı dikkatli alın. Karar verilen dövme modelinin vücudunuza yapılması taşıyacağınız zaman ile kıyaslandığında hiçbir anlamı yoktur. Bu yüzden model seçme ve yeri gibi konular iyice araştırılmalıdır ki örneklerini sitemizde bulabilirsiniz.

 Dövme Fiyatları

 Beylikdüzü dövme fiyatları konusu çok net değildir çünkü ücreti değiştiren pek çok neden vardır. Bunlardan ilki dövme yaptırmak istediğiniz simge veya resmin boyutudur. Model büyüdükçe fiyat da artmaktadır. Aynı şekilde fiyatı etkileyen hususlardan bir diğeri ise yaptırmak istenilen desen ve modelin detaylarıdır. Dövme üzerinde işçilik arttıkça fiyat da bu ölçüde artacaktır. Ayrıca dövmecinin bulunduğu semt ve dövme konusunda tavsiye edilen sanatçının yeteneği de o ölçüde fiyatı etkileyecektir.

 Dövme ömür boyu vücudunuzda taşıyacağınız ve iyi bir işçilik gerektiren bir ürün olduğunu unutmadan kararınızı verip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button