Etiler Dövmeci

Dövme aslında eski bir iletişim aracı olarak kabul edilmektedir. İnsanlar kimi zaman bağlı bulundukları bir grubu simgelemek adına dövme yaptırmaktadır. Bazen de sevdiği insana bir mesaj vermek, taraftarı olduğu takımı göstermek gibi farklı birçok duygu ile dövme yaptırabilmektedir. Dövme bazen insanların acıyla baş etme göstergesi olmakta bazen de isyankarlığın dışa vurumu olarak karşımıza çıkabilmektedir.

 Dövme unutkanlığa yol açan bazı hastalıklarda kişinin vücudunda bir adres şeklinde olabilmektedir. Bazı durumlarda isim ya da resim olarak karşımıza çıkabilmektedir. Dövme vücudun istenilen herhangi bir yerine cilt altına bazı maddelerin enjekte edilmesi ile yapılan bir estetik uygulamadır.

 Etiler Dövmeci

 Dövme yaptırmak isteyenlerin güvenle tercih edebilecekleri Etiler dövmeci bakımından zengin bir semttir. Sağlık açısından birçok hastalık riski taşıyan dövme işlemini Etiler’de hiç bir risk almadan yaptırabilirsiniz. Etiler’de konumu ve nezih bir semt olması sebebi ile dövme işlemlerinde hijyen belgesine sahip bir çok iş yeri mevcuttur.

 Etiler de dövme yaptırmayı tercih etmeniz durumunda istediğiniz dövme herhangi bir sorun yaşamadan kalite anlayışı ile yapılacaktır. Etiler dövme bakımından hizmette sınır tanımayan, kalite ve müşteri memnuniyetini benimsemiş birçok iş yerine sahiptir.

 Etiler Dövme Fiyatları

 Dövme fiyatlarını belirleyen bazı unsurlar vardır. Bunlar dövmenin boyutu, kaç renk olduğu, eni gibi unsurlardır. Dövmenin kalıcı ya da geçici olarak tercih edilmesi durumunda fiyat değişiklik gösterecektir. Etiler dövme fiyatları hakkında bilgi verecek olursak minik bir model için 500- 700 TL arası bir fiyat verilirken büyük modellerde fiyat 5000 TL üzerine çıkabilmektedir.