Fatih Dövmeci

Dövme Ve Fiyatları

Dövme, uzun yıllar önce ortaya çıkmış bir sanattır. Uzun yıllar içinde insanla birlikte dövme de gelişmiştir ve günümüzde birçok insan tarafından yaptırılan, vücut simgeleri haline gelmiştir. Günümüzde ergenliğe adım atan gençler genelde ilk önce dövme yaptırma girişiminde bulunurlar.

 Dövme Sanatında Verilen Hizmetler

 İnsanlar; İstanbul Fatih bölgesinde genelde fatih dövmeci firması olarak işinde uzman ve deneyimli firmaları tercih etmektedir. Dövmeci salonunda hizmet veren ekip, düzenli bir şekilde ve dönemsel olarak eğitimlere katılmaktadır. Bu eğitimlerin sonucunda; bilgi ve yetenekleri en üst seviyeye çıkmaktadır. Dövme ve piercing konusunda da ekip olarak kendilerini yetiştiren ekip son derece deneyimli bir kadroya sahiptir.

 Dövme Yapılışı

Dövme işlemi yapılacağı zaman; belirlenen dövme modeli ile dövmeciye gösterir.

Dövmeciler, gösterilen şekille veya yazıyla alakalı olarak, kişiye bazı öneriler de bulunur.

Dövme modeli vücuda yapıştırılır; makine iğneleriyle detaylı bir şekilde yavaş ve yumuşak el hareketleri ile işlenmeye başlanır.

 Dövme Fiyatları

 Dövme fiyatları değişiklik göstermektedir. Genelde fatih dövme fiyatları kalıcı dövme veya geçici dövme olarak değişiklik gösterir. Dövme yapılan dövmenin modeline veya ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Kısacası; yaptıracağınız dövme küçük veya büyük olarak farklılıklar gösterir. Modelin boyutları büyüklük gösterdikçe santimetre kare fiyatı da aynı şekilde artar.

 Dövme fiyatlarının belirlenmesine bazı etkenler sebep olmaktadır. Bu etkenler; dövmenin boyutu dışında; dövmenin kaç renk olduğu da çok büyük etkendir.

Call Now Button