Florya Dövmeci

Florya Dövmeci

Dövme birçok kişi tarafından estetik durması nedeniyle tercih edilmektedir. Dövme yaptırırken düşünmek ve daha sonra karar vermek gerekir. Günümüzde dövme yaptırmak için Florya dövmeci araştırılmaktadır. Dövmelerin fiyatları da birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Dövmelerin kalıcı ve geçici olarak yaptırılması da mümkündür.

 Dövme Nasıl Yapılır?

 Dövmelerin yapılması için Florya ilçesinde birçok dövmeci bulunmaktadır. Dövme makinelerinin iğneleriyle yapılan dövmelerde kişilere özel iğneler açılmaktadır. En önemli şeylerden biri de steril bir ortam olmasıdır. Dövmenin yapılacağı yerin hijyen koşullarını yerine getirmesi gerekir. Dövme cilde direkt olarak yapıldığından acı vermektedir fakat bu dayanılabilir bir acıdır. Yapılacak olan dövmeler öncelikle karbon kağıtlarına çıkarılır.

 Daha sonra bu kağıtlardan dövmenin yapılacağı yere geçirilir ve üzerinden iğnelerle cilde çizilir. Dövmeler istenen renklerde yapılabilmektedir. Kişilerin siyah ya da renkli dövme yaptırma şansları bulunmaktadır. Dövmelerin silim işlemleri uzun sürdüğünden yaptırmadan önce iyi düşünmek ve doğru karar vermek gerekir.

 Dövme Fiyatları Ne Kadar?

 Dövmelerin fiyatlarında boyutlarına ya da kalıcı ve geçici olmasına göre değişiklikler meydana gelmektedir. Birçok kişi tarafından Florya dövme fiyatları araştırılmaktadır. Geçici dövmelerin fiyatları kalıcı dövmelere göre daha ucuzdur. Geçici dövmeler suyla temas ettikçe zaman içinde silinmektedir. Geçici dövmelerin fiyatları 50 TL’den başlarken kalıcı dövmelerin fiyatları 150-200 TL. aralıklarından başlamaktadır. En net ve doğru dövme fiyatları için dövmecilerle iletişime geçmek gerekir. Yapılacak olan dövmenin boyutuna göre dövme fiyatları değişir.