Hakkımda

Tamara Kimdir?


1986 yılında Rusya'da dünyaya gelen Tamara, kariyerine ilk önce ekonomi ile başladı. Bu süre içerisinde Tamara Türkçe, Rusça, İtalyanca, Fransızca ve Romence dillerine hakim oldu. 1 yıllık stilistlik kariyerinin sonunda meraklı ve becerikli olduğu Dövme Sanatları üstüne eğitim almaya karar verdi.

1 yıllık eğitimin sonunda profesyonel dövme sanatçıları ile çalışmaya başladı 3 yıllık çalışmanın ardından Usta Dövmeci kariyerine ulaştı. Ustalık belgesini aldıktan sonra kendi Nişantaşı dövme stüdyosunu kurmaya karar verdi.

İstanbul Dövme Tasarım Hizmetleri

Dövme yaptırmak birçok insanın günlük yaşamda fazla şekilde ilgisini çekiyor. Çünkü bu dövmeler dışarıdan bakıldığında oldukça sıra dışı ve hoş görünmeye bir imkân verebiliyor. Dövmeler konusunda birbirinden farklı türlerde güzel seçenekler bulunuyor.

 Akla gelebilecek hemen her türde görsele uygun olarak yapılabilen dövmeler, kişileri istekleri doğrultusunda oldukça memnun edebiliyor. İşinde daima profesyonellikle hareket eden Tattoo Tamara olarak bizlerden en kaliteli hizmetleri alabilirsiniz.

 Bizler, isteklerinize bağlı olarak tam istediğiniz türden dövmeleri sizler için titizlikle uygulayabiliyoruz. En gelişmiş dövme uygulama teknikleriyle işlemlerimiz kısa sürelerde yerine getirebiliyoruz. Elimizde bulunan mevcut dövme modellerinin yanı sıra, sıfırdan yeni dövmeleri de sizlere özel hazırlayabiliyoruz.

 Kandilli dövme yapan yerler arasında birçok kişi daima Tattoo Tamara’yı tercih ediyor. Çünkü bizler her zaman en hijyenik ortamlarda dövme uygulaması konusundaki işlemleri yerine getiriyoruz. En gelişmiş teknik aletlerle ilgili çalışmadan tam bir verimliliğin alınmasını sağlıyoruz.

 Sizler de yapacağınız dövmeler konusunda isteklerinize uygun olarak bizlerden gerekli yardımları alabilirsiniz. Dövmenin türünden, onun uygulanacağı yere kadar dilediğiniz şekilde bir karar verebilirsiniz.

 Profesyonel Dövme Uygulamaları

 Cilt üzerine dövme yapma işi her zaman iyi şekilde profesyonellik gerektiren bir iştir. Çünkü yanlış herhangi bir işlem, hiç istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. Tattoo Tamara olarak bizler, alanında iyi bir tecrübeye sahip olarak tüm danışanlarımıza profesyonelce yardımcı olabiliyoruz.

 Onlarla ortak bir paydada buluşarak en hoş çizimleri birlikte oluşturuyoruz. Dövmenin büyüklüğünün nasıl olacağı gibi unsurlar üzerine kararlar alıyoruz. Tüm bu işlemler bitince ise uygulama aşamasına geçiş yapıyor ve ilgili işlemleri tamamlıyoruz.

 Çizim konusunda iyi bir deneyime sahip olduğumuz için herkesin beklentilerine uygun şekilde tasarımlar ortaya çıkarabiliyoruz. Sizler de arzu ederseniz en hoş dövme uygulamaları konusunda bizlerle çalışmayı tercih edebilirsiniz.

 Kaliteli Dövme Uygulamaları ve Fiyatlar

 Kandili dövmeci kandilli dövme fiyatları konusunda en iyi olanaklar hizmetlerimiz bünyesinde yer alıyor. Dövmenin türüne ve uygulanmasına bağlı olarak fiyatlar bir değişkenlik gösterebilir. Ancak her şeye rağmen yine de uygun fiyat fırsatlarından yararlanılması şansları vardır. Bizlerin hizmetlerde benimsediği temel prensip, makul hizmet fiyatlarıyla kişilere yardımcı olabilmektir.

 Tattoo Tamara İletişim

 En profesyonel şekilde dövme yaptırmak konusunda bizleri istediğiniz her zaman tercih etmeniz mümkündür. Dövme yaptırmaya karar verdiğinizde iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

 İstanbul Nişantaşı’nda bizler her açıdan sürekli etkin hizmetler sunuyoruz. Whatsapp veya mail adresimiz üzerinden gerekli temasları daima kurabilirsiniz.