Levent Dövmeci

Levent Dövmeci

Dövme vücuda yapılan resim ya da yazılan yazılardır. Kalıcı veya geçici bir şekilde yapılabilmektedir. Dövme bu alanda eğitim almış ve gerekli izinleri alarak açılmış özel yerlerde yapılmaktadır. Levent bölgesinde yer alan stüdyomuz sağlık bakanlığı tarafından belirtilen koşullara uygun olarak kurulmuştur.

 Dövme derinin alt tabakasına özel ekipmanlar ile yapılmaktadır. Bu sebeple de dövme yapılan yerin ve dövmecinin sağlık kurallarına dikkat etmesi gerekmektedir.

 Dövme Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Dövme yaptırılacak yer kadar dikkat edilmesi gereken bir diğer noktada yapılacak dövmenin seçimidir. Özellikle kalıcı dövme yaptırırken iyi düşünmek gerekmektedir. Dövme yapılacak şeklin ve bölgenin de iyi düşünülerek karar vermek gerekmektedir. Ayrıca bir diğer önemli noktada dövmecinin istenilen şekli en iyi şekilde yapmasıdır.

 Levent dövmeci olarak faaliyet gösteren merkezimiz alanında uzman dövmecileri ile en iyi dövmeleri yaptırmanız için size yardımcı olmaktadır. Stüdyomuzda yer alan arşivimizi inceleyerek kendinize uygun dövme modelini seçebilirsiniz. Bu ayrıca kendi bulacağınız başka bir modeli de dövme olarak yaptırabilirsiniz.

 Dövme Fiyatları

 Dövme fiyatları yapılan şeklin büyüklüğüne ve rengine göre değişiklik göstermektedir. En uygun levent dövme fiyatları ile hizmet veren merkezimiz pandemi koşullarında sizlere en iyi hizmeti vermektedir. En iyi ekipmanlar kullanılan merkezimizde en uygun fiyata kalıcı veya geçici dövme yaptırabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında ve dövme modeli seçimi konusunda her türlü sorularınızı ofisimiz ziyaret ederek uzmanlarımıza sorabilirsiniz.