Taksim Dövmeci

Taksim, Taksim Dövmeci, Taksim Dövme Fiyatları

Birçok insan dövme yaptırmanın hayalini kurmaktadır. Özellikle genç yaşlarda emin olunmadan dövme yaptırıldığı zaman pişmanlıkla sonuçlanabilmektedir. Dövme yaptırırken de dövmeci seçiminde de kararlı olmak çok önemlidir.

 Dövmeci seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar;

 Dövmecinin yeteneğinden emin olmak, hijyenik ve steril ortamlar, dövmecinin daha önceki dövme çalışmalarını incelemek vb. gibi durumlar oldukça önem arz etmektedir.

 Taksim Dövme Yapan Yerler

 Taksimde pek çok sayıda dövme yapan yerler mevcuttur. Fakat, maalesef ki her dövmeci kaliteli değildir. Taksimdeki en yakın Taksim dövmeci salonlarından bazıları; İstiklal Caddesi, Şişhane, Nevizade, Cihangir’de bulunmaktadır.

 Taksim Dövme Fiyatları

 Taksim dövme fiyatlarında, semtler arasında çok büyük ölçekli farklar mevcuttur. Bunun temel sebebi; semtlerin pahalılık durumları ve ekonomik düzeyleridir. Dövme fiyatları belirlenirken, ekonomik düzeylerin dışında dikkate alınan bazı hususlar; seans bazını değiştirmesi sebebiyle (fiyatı arttırır) dövme boyutu-model durumu, dövmenin renkli-renksiz oluşu, dövme sanatçısının tecrübesi, İşçilik ve mesai saati ücreti baz alınması, kullanılan malzemenin kalitesi( yurt dışından gelen ürünlerin fiyatı DOLAR ve EURO üzerindendir) , dövme yapılan yerin koşulları (vergi dairesine kayıtlı belgelere; ustalık, kalfalık ve hijyen belgeleri gibi.), kullanılan makinelerin durumu, dövmenin yapılacağı bölge ve uygulanacak teknik (El bileği, kol, omuz, bacak gibi; 10 cm e 2 cm yazı dövmesi, üst kol kaplayacak bir dövme gibi) vb. gibi durumlar söz konusudur.